Hakkında

Aksoy Hukuk Bürosu

AKSOY HUKUK, İzmir merkezli bir hukuk bürosudur. Büromuz özellikle deniz ticareti hukuku, uluslararası ticaret hukuku, iş hukuku, sigorta hukuku, taşıma ve lojistik hukuku alanlarında hizmet vermektedir. Hukuk Büromuzda yukarıda sayılanlara ilave olarak şirketler hukuku, kira ve inşaat hukuku, sözleşmeler hukuku, aile hukuku, sağlık hukuku ile miras hukuku alanlarında da üst düzey hukuki hizmet sunulmaktadır.  AKSOY HUKUK, kendisine başvuran kişilere hukuki yardımda bulunurken esas ihtiyaçlarını belirleyerek hukuki yol haritası çizmekte; hukuki problemlerinin çözümüne uygulama, mahkeme kararları ve akademik değerlendirmeleri harmanlayarak ulaşmaktadır. Bu manada Aksoy Hukuk avukatları, özellikle bazı hukuki meselelerin halli için, o alanın uzmanı hukukçulara başvurulması gerektiği inancındadır.Ulusal ve Uluslararası Hizmet

AKSOY HUKUK, İzmir merkezli faaliyet göstermekte ise de, Türkiye’nin belli başlı şehirlerinde, özellikle de İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Mersin ve Trabzon’daki çözüm ortakları sayesinde geniş hukuki yardım imkanı sunmaktadır. Bununla birlikte uluslararası uyuşmazlıkların halli noktasında, AKSOY HUKUK, dünya başkentlerindeki saygın hukuk büroları, avukat ve akademisyenler ile irtibat halindedir.

Geniş Hizmet Yelpazesi

 AKSOY HUKUK, dava takibinden tahkim ya da arabuluculuk süreçlerine katılıma, sözleşme hazırlanması ve kontrolünden hukuki danışmanlık ve uzman görüşü hazırlanmasına kadar gibi geniş bir yelpazede tüm hukuki ihtiyaçlarınızda akademik ve profesyonel düzeyde hizmetle yardıma hazırdır.